Srpen 2012

Chčije a chčije !

20. srpna 2012 v 15:41 | ♥izzie♥ |  Volný čas
Ano tak toto je pravý je tu horko jak, to si domyslete sami ! Tak jdu uklidit a hrát the sims roční období tam aspoň sněží a chčije :D .


Vymazané scény! Titanic-natáčení

20. srpna 2012 v 10:40 | ♥izzie♥ |  Titanic
Narazila jsem s kámoškou na dost vymazaných scén v Titanicu, je jich fakt hodně myslím že film by trval ale asi o hodinu dýl. No je tu spousta otázek. Proč měl (Lavjoy) krvavou hlavu, než spadl do napůl rozlomené lodi? To byla 1 z mnoha. Některé scény jsou fakt supeorvé například kde Jack uší Rose flustat, tak neflustají do vody ale na pouhé parkoviště, nebo že veškeré kresby Jacka kreslyl ve skutešnosti Jamec Cameron, řežisér celého Titanicu, i záběry kdy Jack maloval tak ve skutečnosti ty ruky byly taky režiséra. Natáčení vyšlo strašně draho, Taky když voda začala potápět loď tuto scénu natáčely jenom jednou, protože voda poničila moc interiér herci tedy musely mít určitě nervy aby něco nespletly. James Cameron si myslel že převedení Titanicu do formátu 3D mu bude trvat pár měsíců ale ve skutečnosti mu to trvalo skoro 4 roky. ALe myslím že to stálo za to. Přece jenom je to fil oceněný 11 oscary, i přes tu velkou námahu to stálo zato, tímto filmem se ještě více proslavily herci kteří hrály hlavní role. DOPORUČUJI POSLEDNÍ A PŘEDPOSLEDNÍ.! :-)


JE TO TU ! měsíc čekání ♥

19. srpna 2012 v 20:19 | ♥izzie♥ |  Titanic
A je to tu v TV právě začal TITANIC ♥ konečně tak dlouho jsem na něho čekala a je tu! Super jako na porvotu mi v pokoji před chvílý vypadl celý signál. Takže fakt super ale stihla jsem to konečně je to tu a mám dost velkou TV v pokoji takže je to skvělé, sice né jak v kině ale ♥. :D


Kontrola Affs !

19. srpna 2012 v 17:10 | ♥izzie♥ |  SB
Mám tady kontrolu aff !
Stačí mi když můj blog oběhnete 1x týdně.
Bohužel někteří to takto nedělají nebo na svůj blog nenapíšou nějakou dobu článek a nedají vědět že ho třeba pozastavují, proto tato kontrola která tu bude Do příští soboty.

Otázky:
Přezdívka.
Proč chceš být aff ?
Jak obíháš můj blog ?

Vím že někteří můj blog obíhají pravidelně a jsem za to vděšná že pravidlo dodrží :-)

Nejlepší výročí ♥ Titanicu

19. srpna 2012 v 15:56 | ♥izzie♥ |  Titanic
Psala jsem včera jojo nazváno výročí závislosti k titanicu :D. Takže dneska to v MC, blyo super no postavily jsme úúžasný přístav později jak dojde sestřenka a nahraje fotky no což nevím kdy to bude :D, tady tám fotky roku 2011 a 2012 byl to skvělý den těším se na příští rok a teď už jenom to dlouhé čekání na Primu ve 20:00 :-)


Má závislost která byla je asi bude ♥

18. srpna 2012 v 22:35 | izzie |  Titanic
Když už jsem si ten blog tak pozměnila na Titanic, tak bych vám měa aspoň říct proč ten Titanic. Nedávno to byl rok co byl Titanic večer ve Středu na Primě, a já ten den byla se sestřenicí v Mekáči. A ten den jsem si ani nevybavila co ten film vlastně obnáší tak tak jsem věděla osud té lodi. V MC jsme postavyly s odpadů co zbyly po happymelu nabo jak se to píše jsme postavily Přístav Titanicu ledovec a podobně a potom jsme to popsaly propiskou no a do měsíce se oběvila reklama s MC s Titanicem dobrá shoda ne? Večer jsem se podívala na ten film a hned druhý den jsem si ho stáhla. Začala jsem ho zbožňovat musela jsem mít všechno co jsem s ním viděla. No pak jsem se na ten film dívala tak často, že už ho umím nazpamět a to myslím doslova babička my říká že mě asi obědná na psychyatrii protože to není možné opravdu kdyby jste mě znaly tak vás ze mě asi s prominutím jebne. I když můžete říci že jste stejní, asi netušíte jaká jsem já. -je to hrozné kámoši co mě znají nebo celá třída ví že kdykoli se řekne Titanic zareaguju i když spím opravdu bylo by to nadlouho to tu vypisovat celé ale i tak je to dlouhé. Poslední věc je to rok co to bylo na primě ve 20:00 a ten den je zítra a máme sraz ze sestřenkou c MC Kde to začalo no výročí :D. Ale problém je že se s ní nemám jak spojit jestly to nevyjde budu naštvaná pěkně dlouho !
Zítra Prima 20:00 ! TITANIC (gif)

18. srpna 2012 v 19:30 | izzie |  Titanic
Píšou to i jiné blogerky ale už jsem psala minulý týden :D. Je to tu zítra je mé výročí to už nejspíš víte :D. Ale Nezapomeňte se dívat zítra večer ve 20:00 na Primě na TITANIC samozdřejmě fanoušky titanicu. Kdo ho miluje jako já a zná naspamět každé slovo co se tam řeklo ho nemohl přehlédnout :-)GIF GIF GIF GIF GIF ♥♥♥ :-) Titanic

17. srpna 2012 v 22:25 | izzie |  TitanicProstě ty nejlepší GIFI Co tu už byly ale jsou ♥♥♥

Den blbec ! :-/

17. srpna 2012 v 22:10 | izzie |  Volný čas
Tákže jak jinak dneska byl den na prd ! Fákt se na všechno s prominutím vys*at ! . Ráno jsem se probudila no to byl den jako každý asi. Potom dojel pošťák s mojima stínama ♥ jemomže babička nebyla doma takže jsem dostala doporuční a pak pro něho ba. šla na poštu. Aspoň mi koupila nové zrcátko, no ty stíny jsou úžasné trochu jiné než na fotce LEPŠÍ ! Bomba! Pak jsem se pohádala s kámoškou! A ještě jsem byla bruslit kde jsem byla naštvaná protože kámoška s sem´bou měla psa a nadávala na lidi kteří psi venčily. Nemůžou přece zato že ona jezdí ze psem na bruslích. No večer jsem byla ještě naštvaná není to všechno co se dneska stalo ale prostě to byl blbý a divný den. Snad to zítra bude lepší zaklepem !
No a co jste dnes dělaly vy ?