Prosinec 2012

Im Blázen ;)) Ale kvůli tobě se měnit nebudu ;))

31. prosince 2012 v 18:39 | ♥izzie♥
Jsem blázen, vím to a nevadí mi to.... Tobě jo ? Fajn ale kvůli tobě se měnit nehodlám :-)

Když už je ten silvestr :D


pocit jako kdybych měla umřít -_- **

30. prosince 2012 v 10:39 | ♥izzie♥


Ale chápu že chtěla být s mamkou když je furt v práci, ale všechno mi ji tu připomíná :D A je to šílené…. Alespoň nemusím chodit do nemocnice na převazy No dnes musím ještě nakreslit několik obrázků a taky se sem pokusím dát fotky dárků co jsem dostala. Chápete to ? :D zítra to bude týden po vánocích a všechno bude pryč ani sem si nestihla lebedit u tv o svátcích ale kámoška mi byla přednější. Od té doby co odjela jsem jako bez života a duše! A nevím proč a nic mi neudělá asi radost protože mě všichni štvou tak na mě raději nemluvit. :D
Konec,,,, té předtím ! Začátek té nové !

29. prosince 2012 v 21:09 | ♥izzie♥ |  Volný čas

Ahojte tak jak vánoce já samsung galaxy ace a milion dalších věcí ale o to nejde !
Už včera mě hodně naštvala jedna osoba kterou jsem měla nejraději ! Ale už prostě nemám kvůli tomu jak se chová a ona to ani neví . Je mi fuk co si myslí ale nesnáším lež neupřímnost a nerovnost v přátelství a já se měním! Pět dní tu byla nejlepší holka na světě na prázkách a dnes musela odjed bydlí totiž o de mě 400km daleko což je dost ! A byla to hrozně malá chvíle která rychle utekla ale já si to s ní užila a taky jsem se na ni dlouho těšila! A tak silvestr bude nakonec bez ní a ta jedna osoba žárlila že k nám kámoška jede jako malé dítě chápete to ? Já ne žárlit na to že člověk chce být po půl roce se skvělou kámoškou která alespoň nelže. Lež a upřímnost jsou 2 rozdílné věci ale někoho jako tu osobu to ani nezajímá. Víte pro ni je život….. nevím ani co. Nevím co bere vážně a co ne a to nejhorší změnila se k horšímu a říká to dost lidí a já se pomalu měnila k ní mám kámošky které mě s toho naštěstí tahají a to jsem jim vděčná chovat se jako ona to je to poslední co chci. A i když si myslí že mě to hned přejde jen si to myslí. Kámošky říkají konečně si ji napsala pravdu a to byla jen čtvrtina. Málem jsem si díky ní odehnala veškeré kámošky které jsem měla vždycky raději. Jako kdybych padala do nory a naštěstí mě někdo rychle pomohl ven. Její kámoši mi jsou jedno ale moji ne je mi už jedno její sobeckost, velké sebevědomí a to že si myslí že má pravdu a že na všechno má i když to není vůbec pravda. Proto s tímto končím vždy když se urazila musela jsem za ní ale teď má svou milovanou lásku! Která je jí přednější dost hnusné když se na všechny okolo vykašle a má hlavu plnou sebe!

Změna :
Po prázkách začíná éra učení mučení
Talentové zkoušky
Nepletu si vůbec hlavu s tou osobou
Zlepšit si známky co nejvíce to půjde a nevykašlat se na to
Být sama sebou mít okruh super přátel a nebýt s těmi kdo za to nestojí
Nehádat se s nikým čeho bych potom litovala
Až se osoba začne chovat normálně a nehrát si na to co není, uvidíme !

Prozatím, chci aby mi zůstal humor, moji přátelé, moje suprová kámoška která bydlí 400 km daleko. Chci dál kreslit, MILOVAT TITANIC , dělat moje koníčky, nebýt uzavřená a tichá a nebýt protivná na ty kteří za nic nemůžou !
Pokud se mi toto všechno podaří tak jak má ! Konečně si za mých prožitých skoro 15 let uvědomím jaká jsem !

Eyes On Fire- Blue Foundation Twilight ♥

24. prosince 2012 v 15:41 | ♥izzie♥

Poslední dobou jsem si oblíbila tuto píseň s twilight… je hrubá ještě s ní furt poslouchám reklamu na cocacolu furt do kola divím se že mi s toho už nehrabe.. :D


Merry Christmas ♥ :-))

24. prosince 2012 v 15:09 | ♥izzie♥

Všem vám moc přeji hezké prožití svátku a pořádně a šťastně oslavte nový rok …
Ať dnes najdete pod stromečkem vše co jste si přály a ať vám u štědrovečerní večeře nezaskočí kost :D


Im' maskérka, krvavá rána.. My,Nail ♥

22. prosince 2012 v 21:59 | ♥izzie♥

Dnes po obědě jsem byla na převazu a dnes dojela sestřenka s rodiči. Nejdříve sem jí lakovala nehty a pak nás napadlo udělat ránu kterou pak půjdeme ukázat rodičům no na 1 pořádný pokus se mi to celkem vydařilo teda myslíme si to.. Materiál, paleta 120 stínů Be Chic, tvářenka breaking dawn part 2 Renesme Red (limitovaná edice essence 2012.)štětec na stíny essence, perleťový krém na oční víčka oriflame (Anglie), Tekuté medové mýdlo na oživení… Potom jsem tetě udělala Christmas nail :D jí se líbily a později sem je udělala i mě Foto obou dvou výtvoru dole :-))Chirurgie a 'šňupání' sprcháče.

21. prosince 2012 v 17:19 | ♥izzie♥
Jaký jste dnes měly den ? Já na půl příšerný. Včera jsem byla u doktorky s jednou vyrážkou nebo co, a ta mě poslala na chirurgii tam jsem se dozvěděla že je to absces tak mi to rychle umrtvily.. a cosi dělaly nevím co :D akorát sem se bála a měla nervy protože doktorka mi řekla že to možná bude jen na mastičku ano já tam dojdu a dozvím se toto .. super :D. Zítra musím jít na převaz. Kdybych nedošla teď byla bych o vánocích v nemocnici. Nechtěla bych… No jsem ráda že už to mám za sebou, ale nechce se mi na převaz … :D Raději bych byla jenom v klidu doma…. Ale tak tak hrozné to snad nebude :D. No ale ve škole jsme měly vánoce ehm… nebudu se vyjadřovat , ale dostala jsem plyšáka me to you, deodorant, zdobící lak na nehty, přívěšek na krk, náušnice, vonící polštářek, diamant(plast) xDDDD, pytlík na šperky…, velký deník, náramky s twilight Edward, a svícínek s voňavou svíčkou. No kámoška dostala to, co neměla lak, a sprchové gely, to znamená že to bude šňupat, né do slova :D ale před chvílí mi na skypu řekla že má v nosu sprchový gel super :D Ale co… no

Nuda nuda nuda .... pomoc xD

18. prosince 2012 v 19:19 | ♥izzie♥
Strašně moc se nudím.... už nemám co dělat xD momentálně ležím na posteli poslouchám do kola tu samou písničku a dívám se do nt nebo do stropu, chtělo by to nějakou zábavu xD ale nic mě nenapadá na fb, nikdo normální není xDHorečka ! zase... proč ?

16. prosince 2012 v 16:09 | ♥izzie♥

Super před týdnem jsem měla střevní chřipku a teď mám zase horečku. Už od rána ležím učím se matiku na úterý a zase ležím. Zítra musím na doučování. Snad mi to pomůže … Aspoň trochu, je to na nic blbé rovnice ach jestli dostanu za 5 tak začnu navrhovat rakev kterou si dám pod stromeček na vánoce protože už dál nevím musím se to naučit co nejvíce to půjde. Musím dřít, protože už není moc času. Už jsem se učila dneska a čeká mě to i zítra matiky není prostě nikdy dost a nejhorší je že v horečce myslím nad blbou matikou místo toho abych například spala.

A je to v háááji!

15. prosince 2012 v 12:59 | ♥izzie♥

Když jsem se probudila, tak byl sníh roztátý. Teda něco tam sice bylo ale to už nic! Je to škoda ani jsem nestihla jít ven jak jsem plánovala s kámošem ! Vánoce budou bez sněhu jak jinak. Dost mě to štve. Ale co no po vánocích má zase nasněžit tak doufám že bude alespoň na Silvestra!