Únor 2013

Limitka essence hugs kisses ;)

27. února 2013 v 17:18 | ♥izzie♥
Dnes bych se ráda zmínila o již limitované edici od essence hugs kisses. Kolekce už je v prodeji přibližně měsíc a já jsem včera rychle zaběhla do Rossmanu na nějaký ten produkt. Nejdřív jsem chtěla tu krásnou paletku očních stínů ale nakonec jsem si koupila Peeling na rty který je dokonalý nejen že voní po jahodách ale taky je dobrý a má v sobě krystal cukr nebo tomu tak já říkám protože se vám na rtech rozpustí a lesk má potom dokonce dobrou chuť že mám chuť ho sníst :D. Doporučuji se do drogérek podívat a něco si koupit protože mají hodně produktů které stojí za to ;) a tady máte fotku kolekce ;)


Další layouty

26. února 2013 v 9:09 | ♥izzie♥

Ahoj Jak jsem už psala dělám layouty v photoshopu cs5 a myslím že se čím dál více lepší. Nejsou vůbec dokonalé jako je mají jiné blogerky ale ps mám měsíc tak nějaká ta rezerva :D .. Designů je dost a přemýšlím jestli nezaložím nějaký grafický blog pro začátečníky ale to ještě uvidím šak posuďte sami :D
Některé lay. jsou už starší.Pod Tímto 'článkem' mám hodnocení blogů budu ráda když se zapíšete

Hodnotím blogy

25. února 2013 v 23:09 | ♥izzie♥

Rozhodla jsem se že budu hodnotit blogy když už se mi všechno kazí tak udělat alespoň něco ano určitě se všichni budou zapisovat :D Ale za pokus to stojí tak a hodnotit budu : (NEBERU SVŮJ BLOG)

Design 10 bodů
Menu 10 bodů
Články 10 bodů
Tvou aktivitu na blogu 10 bodů
Celkový dojem 10 bodů

Nehodnotím přísně ;)

Recenze Make up : match perfection

25. února 2013 v 17:49 | ♥izzie♥ |  Volný čas
Dnes jsem si připravila recenzi na tento make-up


Tento make up jsem koupila před pár týdny spolu s podkladovou bází. Musím napsat že make up je skvělý nekryje hodně ale ani málo řekneme tomu středně. Ale make up je lehký a pleť po něm není suchá ani nějak poničená. Nemůžu recenzovat tak dobře tak prosím nepiště že tomu nerozumím říkám jen svůj názor :D.
Zakryje drobné nedostatky a vydrží , ale ne moc dlouho ale k tomu je ta báze i tak si ale vždycky ve škole pleť zapudruji protože když se člověk potí tak je to potřeba make up nedělá mapy a štětcem se dá hezky rozetřít. Prsty nenanáším takže nevím připadá mi to divné.
(má) RECENZE :
Balení : Skleněné v pumpičce pro mě ideální , nerozbitné alespoň pro mě už mi několikrát spadl. Žádné otisky prstů jen občas na vršku za balení 8 bodů s 10
Obsah : Make up krytí střední , parfemovaný příjemně já tam cítím trochu meloun :D , obsahově je ho tam dost
Práce (manipulace) : S make up em se skvěle manipuluje krásně se dá rozetřít štětcem na make up. Nezasychá než si ho pořádně rozetřete, nedělá mapy.
Výdrž : bez podkladové báze zhruba 3 hodiny dobré pravidelné přepudrování.
Dala bych mu 8,5 bodů s 10

Recenze je jen s mých zkušeností a tak jak make up vidím já. Každý s ním má jiné zkušenosti a taky jiný tip pleti proto žádné negativní komentáře


Den 02//

20. února 2013 v 17:14 | ♥izzie♥

No k dnešnímu dnu dodat fakt tečku -_-. Nejen že jsem se strapnila před učitelem dějepisu, ale taky no raději nic. :D Dnes jsem psala 4 písemky s toho 1 byl diktát ale i to mi stačilo. A navíc to byly tak hrozné předměty jako matika , angličtina , čeština , němčina. A učila jsem se jen na 2. Většina hodin proběhla v pohodě. O přestávkách jsem byla na mobilu a chatovala přes facebook se sestřenicí která se ovšem ulívá doma -_- ale kloktat vodu ze solí a ještě ji vdechovat možná že i raději do té školy zajdu. I když dneska jsme měly o5 volnou hodinu a teď ten trapas tak čtěte : měly jsme volnou hodinu a seděly jsme na chodbě a zrovna jsem si dělala srandu ze spolužačky která tam byla s námi a začala jsem předvádět jednoho kluka a začala jsem říkat doslova řvát Matkétko já tě miluji a to byl můj konec protože jak jsem to řvala jsem si nevšimla že u nás stojí učitel a dívá se na mě jak na debila. V tom okamžiku sem vykřikla né já a on odešel ze smíchem pryč. Kámoška za ním potom doletěla že mu vzkazuju že lesba nejsem a že jsem předváděla toho kluka a Markétu no jako -_- a pak se prej začal smát. Je to stejné jako když mu minulý týden kámoška musela říct že je sexy a ona mu to řekla opravdu mám ale velké štěstí . No uvidím jak se den vyvine dál dnes se tu zastavím s jednou make-up recenzí tak zatím ;)


Tumblr_migo0fl18m1qgl4r5o1_500_large

Den 01//

19. února 2013 v 20:29 | ♥izzie♥ |  Deník jako v deskách :-)

Dnešek byl roztěkaný ale i pohodový. Tak v autobuse jsem potkala kámošku která mi vyprávěla o napolo zkaženém plesu , že má jít na operaci a další věci. Ve škole jsme seděly v matematice a došel zástupce a zavolal si učitelku a jen jsme slyšeli příjmení mích kámošek a i mě. No a to jsme nevěděly co se děje a nakonec nic s toho nebylo tak teď jsem nervní co se asi tak stalo. O volné hodině mi kámoška furt brala mobil protože mám modrý kryt a k tomu internet v mobilu což se jí dohromady hodně zalíbilo. Škola proběhla celkem v pohodě až na pár drobností. A zítra ne ! To je středa tu nenávidím ! 8hodin k tomu tělocvik němčina atd.. a to píšu 5 nebo 4 písemky. V tělocviku necvičím protože jsem ještě nemocná ale i tak středa se děsně táhne. Taky jsem si dnes volala s Terkou jo a to jsem tu ani nenapsala článek který jsem plánovala od pátku takže zítra tu bude. Tento víkend byl fakt hrozný. Tak dnešek uzavírám ordinací a chatem na mobilu potaji večer :D. Jo a uklízela jsem celý pokoj fuj. :D musela jsem vyházet celou skříň tolik oblečení o těch jsem ani nevěděla no je to hotovo a zbytek se douklízí zítra pro dnešek se loučím a zítra s 2 články o kosmetice a víkendu ;)


Problémy 21 století

19. února 2013 v 15:59 | ♥izzie♥

Problémů v 21 století je hodně. I já mám nějaký problém, každá rodina tam má nějaký ten problém. V tomto století je podle mě hodně problémů co se týče peněz protože jak víme všechno se zdražuje a lidé zase tolik peněz nemají i když se rodiny řadí na chudé, střední a bohaté. Přece jen zdražuje se všechno. Takže tento článek směřuje k penězům. Víme že v tomto století lidé utrácí hodně za oblečení což je samozřejmě nutné přece nebudeme chodit ve starých věcech, myslím tím potrhané a 'vyžrané' od slunce v létě nebo od nějakého prostředku. Ale přece jen někteří lidé mají potřebu nakoupit alespoň 20x do měsíce nějaké to oblečení. Hodně se utrácí za zbytečnosti na které se doma potom zbytečně práší. Ale taky se hodně utrácí za kosmetiku ať už tělovou, nehtovou, dekorativní, a další. Proč se ale vše zdražuje ? Je to fér , pro lidi kteří nemají moc peněz a prakticky za to nemohou ? Není ale musí se s tím naučit žít. Lidé zase doufají že se obrátí na lepší časy a třeba taky ano. Proč by mělo být vše špatně ? Na život se můžeme dívat i s optimismem. Opravdu v tomto století je hodně problémů a je docela těžké na toto téma napsat srozumitelný článek i ten můj není nějak dokonalý nedá se říci že bych byla velká spisovatelka ale přece jen. Když se zamyslíme mnoho problémů nebo spíše s mnoha problémů se potýkají školy. A i to že se mluví o tom že vysoké školy budou placené no je to špatné ale žít se s tím naučíme. :-)

Po gel. nehteh, místo nich v postely!!!!!!

14. února 2013 v 10:11 | ♥izzie♥

Jako vždy když mám něco v plánu tak se mi to vždycky zkazí ! Celý týden ve škole sedím s kámoškou Mončou a je sranda jenomže sem včera nemohla ve škole ani pomalu mluvit jak mě bolelo v krku a do toho mám rýmu jak cap a kašel se taky přidal do party. Uvidím jak mi bude zítra do školy bych totiž i chtěla jít. Dneska jsme měly jít s kámoškou do centra na gelové nehty ano sešlo s toho jak jinak nakonec to rodiče zatrhly i jí . No tak tam půjdu nejspíš v sobotu ze sestřenkou ale to se ještě neví :D . Ale tak naštvalo mě to těšila jsem se na to celý týden. A to že jsem doma mě taky štve strašně jsem si s Monikou chtěla užít každý den a jeď je s toho prd. :D To není možné já chci jít do školy :D. No uvidím. Zítra je už zase pátek a to sem se minulý týden na tento týden nemohla dočkat :D jak budu s kámoškou. No příští týden sedím zase s jinou protože její spolusedící :D jede na hory. Do školy ale půjdu jen 4 dny a v pátek odjíždím o Prahy na celý víkend možná déle to se ještě neví ale strašně se těším protože tam pojedu asi 5 nebo 6 hodin v buse tak mi ani nevydrží na celou cestu noťas :D Takže si musím řádně nabít mobil. Ještě že mám film Titanic v mobilu. Jááááá se taaak těším do Prahy už jen 8 dní a to si pamatuju jak jich bylo ještě 20. No nic… dnes ještě dojdu :D A to sem nevěděla o čem psát.


Fuck you ! NEMOC !

Realita ''Pro každého jiná''

10. února 2013 v 17:37 | ♥izzie♥

Téma týdne je Realita.
Každý z nás vidí realitu tak trochu jinýma očima. Je pravda že i pro mě je realita někdy dost krutá ale ta prostě k životu patří a bez ní by vlastně nebyl. Mnohokrát často taky slyšíme slovo 'krutá realita' Někdy teda je a to opravdu dost. Dnešní realita je plná nejrůznějších možností. Práce, Školy , Chudé a bohaté rodiny, styl, a vše co k tomu prostě patří. Jakou mám já realitu ? O tom teď píši. Můj život je momentálně o devátém ročníku základní školy a je ve věku kdy se člověk dožívá 15 let. Řeknete si a co ? To nic není. Ve skutečnosti je to odžitého čtvrt života a máte za sebou základní vzdělání které vede k dalšímu. Mám přátelé a nepřátelé a musím napsat takové nepřátelé jsem snad nikdy neměla Takže už jen rok na základní škole a pak pryč na mou vysněnou školu kde už jsem přijata. Jak jsem psala tak každým dnem doufám že to uteče. A zase peníze peníze a zase peníze no netočí už se kolem nich skoro všechno ? Já si pomalu myslím že ano. A neříkejte že to tak není. To co nejde ale koupit jsou přátelé a je to i štěstí a i to je zase o realitě. Jak píši uvědomuji si že všechno se kolem peněz točí a s tím má vše spojené jen jedno slovo realita. Napsala jsem že budu psát o sobě vždyť to ani pořádně nejde. Je těžké o tomto tématu napsat článek i když už mám polovinu za sebou. Ale jak vidím je to prostě realita.