Březen 2013

Je mi 15 :))

28. března 2013 v 21:39 | ♥izzie♥
A je to tu dnes mi je 15 :)) neměla jsem moc času na blog tak se omlouvám zítra přidám fotky s narozenin :))

Instagram ♥ :)

13. března 2013 v 13:40 | ♥izzie♥
Jdeme k věci :) .Instagram asi všichni znají aplikace na android nebo iphone .. atd. Taková něco jako sociální síť ale jde tam jen o fotky jejich komentování, lajkování :D tak nějak do napsat a sdílení. Založila jsem si ho kdysi z nudy no ani ho nemám dlouho. Ale nějaká ta fotka tam je ;) takže vzhledem k tomu že ho asi všichni znáte tak k němu nemusím nic víc psát. Teď jdu udělat layout pro kámošku a potom se ještě ozvu ;)
Můj instagram

Maturita duchů ♥

3. března 2013 v 15:29 | ♥izzie♥
Nedávno jsem našla super film a ani sem ho nemusela stahovat a film se jmenuje maturita duchů řeknu dívala jsem se na něho furt strašně mě baví ten učitel Modesto :D fakt podle mě film stojí za shlédnutí ;)


Nail... ♥ můj další výtvor (nehty)

1. března 2013 v 10:29 | ♥izzie♥ |  Volný čas

Včera jsem byla u sestřenice a dělala jsem jí nalepovací nehty ale nevypadaly špatně, :D potom sem je dělala i její kámošce ;). Už mi to večer lezlo krkem. Ale dneska jsem si je udělala taky :D ještě je musím nějak dozdobit a bude. Dnes k sestřence jdu zase ale dneska tam budu spát, ale jedu tam až kolem 3-4 hodiny protože chci počkat na babičku jak dojde s práce a pak pffffff. Dneska se budem maskovat jako zombie tak sem potom dám fotky a tady na fotce máte nehty co sem dělala sestřenici. Byl to 1 pokus , tak doufám že se bude líbit jako jí ;).