Říjen 2013

Deprese jak mají být !

28. října 2013 v 15:48 | ♥izzie♥
Ahoj, vím že svůj blog zanedbávám taky mi sem už nikdo skoro nechodí :p, každopádně poslední dobou mám takovou depku že nemám na nic náladu. Vypisovat tu ten důvod to nejspíš nemá cenu a navíc o tom ví stejně jen má sestřenice. Je to jen kvůli dnu který se stal před 2 týdny. A od té doby to bohužel trvá, úplně přehlížím co se děje kolem ve škole na mě raději moc nemluví protože jsem protivná a mám furt jenom sluchátka. Doma mi nikdo nesmí vejít do pokoje protože hned vystartuju a jsem tu zavřená celý den a poslouchám hudbu asi do 2 v noci a to co prospím se mi zdají blbé sny. Ráno se to o5 opakuje. Asi mi je určené furt toto prožívat. Nejspíš vím jak to zpravit ale na to jsem mooc velký zbabělec :DD už tak to za mě řeší sestřenice totiž -_- , každý večer mi píše jak mi dokáže pomoct, obávám se že mě v této situaci pomoct je nemožné. Moje kámoška mi to totiž o 90% zhoršila , bohužel se tomu směje což je teda dost smutné -_- . Tento článek je docela o ničem a nic nikomu do života nepřináší. Mám asi 100 nápadů na článek ale teď opravdu nemám náladu psát kupu smailů a vytlačovat sem násilím můj humor kterého jsem v sobě měla vždy přebytek. Všechen humor zmizel a zůstalo nevím co . Každopádně pokud si někdo myslí že když jsem v takové situaci tak my může nadávat a dělat si ze mě prdel tak to si jenom myslí. Došel mi humor ale naštvanosti je mně poněkud přebytek takže hodně lidí u mě poslední dobu slyšelo slov které by od mé osoby nečekali. Zatím tedy znáte důvod mé neaktivity pokud se to zlepší tak konečně začnu psát ! :33

ČÁU

INFO

13. října 2013 v 13:35 | ♥izzie♥
Ahooj tak teď přichází ten trapný moment. Svůj blog jsem zanedbala a pozastavila je už sice říjen ale jde vidět že škola začala. Jelikož jsem tento rok nastupovala na střední tak jsem měla hodně vyřizování do školy protože jsem na UMPRUM v Uh takže potřeb jak nechceš. Stále všechno nemám dořešené ale většina věcí. Za tu dobu se toho tolik událo že nevím kde začít a další článek bude více než nudný ale každopádně za tu dobu co jsem tady nebyla se toho stalo tolik že nápady na články jsou snad nekonečné. Určitě jsem ztratila hodně čtenářů který můj blog navštěvovali když jsem tu tak dlouho nebyla tak doufám že se vrátí ale jak jsem tady psala hodněkrát nepíši články abych měla 1000 návštěv ale pro zábavu. Dnes se konečně k blogu vracím přesto že mám strašně moc učení a jelikož jsem daleko od města kde jsem chodila na ZŠ tak o víkendech trávím časy s přáteli ze zš takže e vůbec nenudím jak o víkendu tak v týdnu :D. Seznam článků :

První dojem ze SŠ
Úterní portál
Pátek 11.10.2013
Kresby
Nehty
......


Toto jsou články které se chystám napsat nebude to popořádku ale všechny by se měli co nejdříve objevit. Jako první se pustím do Pátku tak zatím ahooj ;)