Listopad 2013

'Fashion'? Místa v mém pokoji

10. listopadu 2013 v 19:29 | ♥izzie♥
Ahoj , stále mám v mé hlavě velký zmatek je to opravdu zamotané a jak budu mít náladu všechno to tu sepíšu :) Každopádně dnešní článek je o mém pokoji a takových oblíbených místech v něm.
Dnešní místa se týkají oblečení a doplňků. Můj pokoj je ve tvaru čtverce a je docela stísněný takže moc pohybu tady nemám. Každopádně jsem si vytvořila takové místo na boty , šály , a podobně , ve skutečnosti na to potřebuji jen kostku , lampu , nástěnku a dveře :)).

Do kostky v bílé barvě jsem si naskládala boty , které nosím nejčastěji. A ty jsou :
červené converse all star,černé styl converse s CCC (Nylon on red) ,kecky (Nlon on red), Bílé tenisky nike, jarní/podzimní ''kozačky'',černé vyšší boty s cvočkama u zapínání, + 2letní boty.
Upřímně já jsem spíše fanoušek tenisek takže i k šatům jdu raději v nich i když je to poněkud zvláštní :D. Na kostce mám 2 svíčky , plno časopisů jako je INSTYLE a pod. ,krémy,parfémy,hodinky,sprchový gel s turecka a kufřk s doplňky na vlasy. Vedle kostky mám lampu na které je ramínko a kolem něho několik šal protože ty fakt můžu. Poslední jsou mé dveře kde na klice mám pověšené mé tašky které mám do školy nebo ven a na ramínku mám pověšenou mou modrou bundu s F&F.


Potom je na řadě má skříň ke které snad není co napsat :)) . Prostě skříň plná hadrů.