Únor 2014

Nový make up. Dermacol cover - recenze?

18. února 2014 v 21:23 | ♥izzie♥
Ahoj;) po dlouhé době jsem se rozhodla přispět takovou 'recenzí' na můj nový make-up který se jmenuje Dermacol make-up cover.
Už před rokem jsem chodila do drogérií si ho koupit a nakonec jsem skončila u něčeho jiného tentokrát když jsem šla rozhodnutá s tím že si koupím ho do DM, jsem zjistila že žádný odstín mé pleti v drogérii není. Tento make-up je hodně známí už svým skvělým krytím .. obsahuje 50% pigmentu tudíž zakryje téměř všechno. Nevěřila jsem tomu ale stalo se tak. Make-up jsem si objednala asipřed 2 týdny na stránce dermacol v odstínu 207. Ke kterému mi došel vzorek dermacol bb creamu který jsem ještě nevyzkoušela. Make-up není dobré posle mě nanášet na celou pleť protože potom je jako jedna maska .. po nějaké době make-up na pleti je ale má tendenci se lesknout takže je dobré make-up zapudrovat a později použít třeba sací papírky proti mastné pleti. Stačí na prst vymáčkout jak kdyby polovinu hrášku a už tím pokryjete snad polovinu pleti. Make-up má taky SPF 30 ochranný faktor proti slunci.
Typ ? : Co dělám já … jelikož ze školy jezdím kromě pátku domů až kolem 6 hodiny .. na mé pleti make-up nevydrží beze hnutí. Abych teda nechodila se 'slitím' make upem .. tak si zajdu ve škole na záchod pleť umyji vodou a make up nanesu znovu a zapudruji .. je to otázka 5 minut takže tím nezaberete moc času.. Někomu by toto nevyhovovalo ovšem mě to vyhovuje a necítím se jako lesklé 'rajče':D …
Tento make up bych opravdu doporučila všem co mají problematickou pleť spíše co se týče pigmentace.. Původně je určen jen pro focení,natáčení filmu a nebo na zvláštní příležitosti.
Momentálně 2 víkendy hraji 'natáčím' v českém seriálu znamení koně kde jsme tuto neděli točili 4 hodiny a v sobotu budeme 8 hodin a tento make up je na to skvělí :DD..

(nemám zkušenosti se psaním recenzí tak mě omluvte;))